Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Logo-title.jpg

Home - Boty ze Sicílie

Fabrizio je jedním z posledních opravdových ševců na Sicílii…

Bohužel, většina sicilských řemeslníků se v posledních letech musela vzdát své profese. Důvodem jsou velké mezinárodní značky, které nabízejí zboží za nízké ceny (a často ještě s nižší kvalitou). Pro tradiční řemeslníky není jednoduché při této konkurenci na trhu přežít. Pouze pár z nich našlo cestu, jak zůstat konkurenceschopnými. Většinou se jim to podaří kombinací speciálního provedení s vysokou kvalitou.

Shoes-in-the-making---boty-ve-vyrobe.jpg
 
Cutting-leather---vyrezavani-kuze.jpg

Fabrizio představuje 4. generaci ševcovské rodiny z Palerma. Jeho pradědeček začal s výrobou klasických pánských bot a tradice řemesla přecházela z generace na generaci.

Fabrizio převzal toto řemeslo a každou botou dokáže, žeje možné kombinovat tradici s moderním životním stylem.

Shoe-trees---kopyto.jpg

MTM – Made to measure

Mnoho lidí je zvyklých dennodenně nosit nepohodlné boty. Jejich nohy mají speciální požadavky, např. co se týče velikostí anebo nártu. Kromě nepohodlného pocitu, nesedící bota může způsobit i zdravotní problémy, jako je např. bolest zad. Boty na míru, které by přispívaly k předcházení a dokonce i vyřešení těchto problémů, jsou většinou velmi drahé a málo lidí si je může dovolit.

My ze Sebastian Damiano jsme přesvědčeni o tom, že každý má právo na dobře sedící, pohodlné boty. Proto jsme začali spolupracovat s Fabriziem. My chceme, aby i vy jste měli vlastní pár MTM bot za přístupnou cenu.

Shoes-in-the-making---boty-ve-vyrobe-1.jpg

Navíc chceme podpořit řemeslníky jako Fabrizia, aby tito mohli i nadále nabízet své mimořádné dílo s mimořádnou tradicí.

Shoe-colouring---barveni-boty.jpg

Brzy vám zde představíme další tradiční řemeslníky jako je Fabrizio.