Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

20170706_150025.jpg

Náš původ

 Sicílie je pokladnice Středozemního moře. Po staletí vládl Sicílii téměř každý námořní národ ze Středomoří. A každý z nich zanechal svoji stopu, některé z nich působivým a krásným způsobem.
Sicílie je nejlepším příkladem středomořského životního stylu a pro obyvatele Sicílie existuje mnoho způsobů, jak to vyjádřit. Řemeslo je jedním z nich, ať už jde o jídlo, keramiku, módu, kožené zboží nebo ... boty a kávu. Kombinace znalostí a techniky výroby, kulturních vlivů a bohatého množství místních přírodních zdrojů činí tyto produkty unikátními a zajišťují jejich vysokou kvalitu.
Produkty ze Sicílie však nejsou dobře známy a jejich potenciál zůstává často podceňován.

Boty-derby-a-kozena-taska.JPG
 
italsky-espreso.jpg

V případě Sebastiana, zakladatele značky Sebastian Damiano, to bylo přesně to samé. Když přišel poprvé na Sicílii, kde se v Palermu seznámil se svojí budoucí manželkou, sotva něco o Sicílii věděl. Nicméně byl fascinován tím, co se dozvěděl o sicilském životním stylu. Začal se více zajímat o originální sicilské výrobky: kávu, olivový olej, víno, tradiční jídlo ... Začal nakupovat svoje saka, obleky a boty téměř výhradně v Palermu a okolí.

Tím, že byl plně přesvědčen o kvalitě, začal vyprávět svým přátelům a známým o typických produktech ze Sicílie a začal je distribuovat. Bez výjimky každý z nich potvrdil jeho názor na rafinovanou chuť a pozoruhodnou kvalitu výrobků.

"Příliš dobré na to, aby to zůstalo skryto"


Sebastian je také přesvědčen o tom, že sicilští řemeslníci by měli mít možnost prezentovat svoji práci široké veřejnosti. Sebastian a jeho bratr Benjamin proto založili značku Sebastian Damiano a začali spolupracovat se sicilskými řemeslníci.

My, Sebastian Damiano, jsme odhodláni spolupracovat se značkami, které mají společné dvě věci: tradici a vysokou kvalitu.A zaleží nám na jejich původech.

Proto na každém z našich produktů vždy najdete naši značku jakož i značku výrobce.